زوج دون و مارگی وارنادو از جورجیا به عنوان قربانیان تصادف آمتراک شناخته شده اند


یک زن و شوهر جورجیا که پنجاهمین سالگرد ازدواج خود را جشن می گرفتند ، به عنوان دو قربانی کشته شده در قطار Amtrak از ریل در مونتانا در آخر هفته گذشته کشته شدند.

دان وارنادو و همسرش مارگی وارنادو از جزیره سنت سیمونز در کشتی امپایر بیلدر بودند که روز شنبه در امتداد منحنی تدریجی در شهر روستایی جاپلین منحرف شد.

این دو ماه برای برنامه ریزی ماجراجویی مورد انتظار خود در سراسر کشور صرف کردند و دان ، مشاور املاک و مستغلات ، اغلب هیجان خود را در مورد این سفر با همکارانش در میان گذاشت.

روبرت کوزلوفسکی ، سرپرست وارنادو در مصاحبه با آسوشیتدپرس خاطرنشان کرد: “او گفت:” این یک سفر عمری ماست و ما بی صبرانه منتظر آن هستیم. “

روز جمعه ، یک روز قبل از حادثه مرگبار ، دان با کارمندان خود در Coldwell Banker Access Realty در شهر بندری براونشویگ تماس گرفت تا آنها را از سفرهای خود مطلع کند.

کوزلوفسکی گفت: “او با دفتر تماس گرفت و گفت چقدر هیجان زده بودی.” “آنها در واشنگتن دی سی بودند و به سمت غرب می رفتند.”

هفته گذشته ، یک قطار آمتراک در خارج از شهر جاپلین ، مونتانا از ریل خارج شد و سه نفر را کشت.
AP

این قطار با 141 مسافر و 16 خدمه در حال حرکت از شیکاگو به سیاتل بود.

دان و همسرش 45 سال در جزیره سنت سیمونز زندگی کرده بودند. مارگی یک معلم و مدیر بازنشسته بود که در سیستم مدرسه دولتی شهرستان گلین کار می کرد.

این زوج دو نفر از سه نفر بودند که در تصادف قطار کشته شدند. قربانی دیگر زاک اشنایدر 28 ساله بود که با همسرش به پورتلند اورگان سفر می کرد که قطار از ریل خارج شد.

بازرسان هیئت ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی علت سقوط هستند.

دان وارنادو و همسرش ، مارجی وارنادو ، در کشتی ساخت امپایر بیلدر بودند که در یک مسیر تدریجی در شهر روستایی جاپلین به هم ریخت.
دان وارنادو و همسرش ، مارجی وارنادو ، در کشتی ساخت امپایر بیلدر بودند که در یک مسیر تدریجی در شهر روستایی جاپلین به هم ریخت.
AP

روز دوشنبه ، محققان گفتند که قطار هنگام خروج از ریل کمی زیر سرعت 75 مایل بر ساعت بود.

با سیم های پستی