سگ های بریتنی اسپیرز از حادثه باتری دور شدند


سگ های محبوب بریتنی اسپیرز از او به سرقت رفته اند – و صفحه شش دریافت که او می خواهد بداند آنها کجا هستند.

منابع روز جمعه به ما گفتند که سگ پرست Spears دو سگ این ستاره پاپ را در اوایل ماه جاری به دامپزشک برد و هرگز آنها را به خانه نیاورد.

یک منبع فاش کرد: “بریتنی پاسخ می خواهد.” “او قبلاً این را تجربه کرده است. در گذشته ، مرمتگران تهدید می کردند که فرزندان او را از او خواهند گرفت ، و در حال حاضر سگ های او در هیچ جا یافت نمی شوند. این برای او بسیار آشنا و دلخراش است. “

TMZ ، که این خبر را فاش کرد ، روز جمعه گزارش داد که یکی از سگ ها بیمار است ، و این باعث شد که خانم نشسته معتقد باشد که اسپیرز 39 ساله از حیوانات خانگی خود غافل شده است.

منبع دوم اما تاکید کرد که خواننده “سمی” سگهای خود را می پرستد و هرگز از آنها سوء استفاده نمی کند.

به ما گفته شده است که این اولین باری نیست که سگهای اسپیرز در چند ماه گذشته از او گرفته می شوند ، زیرا او در تلاش است تا به هنرستان هایی که بیش از 13 سال زندگی و دارایی او را کنترل کرده اند پایان دهد.

با این حال ، حادثه اخیر برنده گرمی را آنقدر درمانده کرد که او در 10 آگوست با پلیس تماس گرفت تا سرقت را گزارش دهد. اما ، همانطور که صفحه شش به طور اختصاصی پنجشنبه گزارش داد ، تیم امنیتی او گفت وقتی نمایندگان مجلس ونتورا به خانه او پاسخ دادند که نمی خواهد به پلیس گزارش دهد.

بریتنی اسپیرز با سگش هانا در سال 2012 عکس می گیرد.
اسپیرز با سگش هانا در سال 2012.
توییتر

به گفته TMZ ، شش روز بعد ، خانه دار اسپیرز عکسی از یکی از سگهای بیمار خود را به او نشان داد که برای پدر و سرپرست بیگانه اش ، جیمی اسپیرز ارسال شده بود.

این عکس جر و بحثی را برانگیخت که یک منبع قبلاً به ما گفته بود که با “پاک کردن” تلفن خانه دار خانه اش از بریتنی به پایان رسید. سپس کارمند به پلیس گزارش شد و بریتنی اکنون به دلیل تخلف اداری تحت بازجویی است.

وکیل وی ، ماتیو روزنگارت ، به ما گفت که حادثه روز دوشنبه چیزی بیشتر از چیزی نیست که او گفت ، “در ارتباط با تلفن همراه ، بدون ضربه و ظاهراً بدون آسیب”.