شاهزاده ویلیام ، بنیاد کیت برای تمرکز بیشتر بر تنوع


بنیاد سلطنتی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون برای تنوع بیشتر تلاش می کند.

جدیدترین گزارش معتمد خیریه در سال 2020 اذعان می کند که در حالی که “اهداف رسمی تنوع هیئت مدیره هنوز تعیین نشده است” ، آنها می خواهند مشارکت در آینده “تمرکز ویژه” باشد.

در این گزارش آمده است: “بنیاد سلطنتی همچنان از برابری و تنوع حمایت می کند و از یک محیط مثبت ، ایمن و محترمانه که رفاه و عزت کارکنان ، متقاضیان ، شرکا ، تأمین کنندگان و کسانی را که منافع آنها را نمایندگی می کند ، ارتقا می بخشد.”

این سند 44 صفحه ای بنیاد و منابع مالی آن را از ژانویه تا دسامبر 2020 بررسی می کند ، در این مدت هری 36 ساله و مارکل 40 ساله از وظایف خود به عنوان اعضای خانواده سلطنتی کنار رفتند.

مارکل ، که دو نژادپرست است ، بعداً در مصاحبه ای بمب گذاری شده با اپرا وینفری ادعا کرد که اعضای خانواده سلطنتی نگرانی هایی را در مورد رنگ او و پسر آرتی ، آرچی ، ایجاد کرده اند.

در حالی که این زن و شوهر اظهار نظر نکرده اند که کدام خانواده سلطنتی اظهار نظر کرده اند ، هری تأیید کرد که این ملکه الیزابت دوم یا شوهر فقیدش ، شاهزاده فیلیپ نیست.

“من هرگز این گفتگو را به اشتراک نمی گذارم ، اما در آن زمان شرم آور بود. من کمی شوکه شده بودم ، ”شاهزاده در ماه مارس گفت.

شاهزاده ویلیام ، کیت میدلتون ، شاهزاده هری و مگان مارکل.
این اقدام پس از آن صورت گرفت که شاهزاده هری و مگان مارکل در مورد اظهارات نژادپرستانه ای که گفته می شود اعضای خانواده سلطنتی گفته اند صحبت کردند.
Shutterstock

گزارش معتمدان همچنین اشاره می کند که بنیاد ویلیام و میدلتون متعهد است که “محل کار عاقلانه” باشد و اشاره می کند که آنها “تعدادی ابتکار عمل رفاهی” برای کارکنان خود دارند.

درخواست خیریه برای ابتکارات بیشتر در زمینه سلامت روان پس از آن مطرح می شود که مارکل در همان مصاحبه با وینفری 67 ساله فاش کرد که پس از ازدواج با خانواده سلطنتی افکار خودکشی داشته است.

فارغ التحصیل “Suits” ، که همچنین دختر لیلیبت را با دوک ساسکس به اشتراک می گذارد ، در ادامه ادعا کرد که وقتی به موسسه سلطنتی برای کمک حرفه ای مراجعه کرد ، او را ترک کردند.

دوک و دوشس کمبریج ، هر دو 39 ساله ، در میانه Megxit با هری و مارکل مشاجره کردند و از آن زمان روابط خوبی با هم ندارند.