صدا فاش شد ، مادر برایان لاندری با پلیس در Dog the Bounty Hunter تماس گرفت


مادر برایان لاندری با پلیس به نام Dog the Bounty Hunter تماس گرفت – اگرچه تعقیب کننده فراری به یافتن پسر گمشده خود کمک می کند ، اما یک صدای جدید نشان می دهد.

صدای اعزامی از روبرتا لاندری ظاهر شد ، پلیس گزارش داد که دوانی لی چاپمن ، شخصیت تلویزیونی را هدف قرار داد ، که در حال ضربه زدن به درب بندر نورث ، فلوریدا بود ، جایی که برایان و دوست دخترش گابی پتیتو روز شنبه در فاکس نیوز زندگی می کردند.

به گفته این شبکه ، “روبرتا … با 911 تماس گرفت” ، یکی از اعضاء می شنود و می گوید که تماس گیرنده “به وضعیتی در مورد مرد اشاره کرده است.”

چپمن به فاکس نیوز گفت که قبل از رسیدن به خشکشویی با پلیس صحبت کرده است.

“شرم آور است که آنها نمی خواستند با ما صحبت کنند. پلیس گفت ما می خواهیم در را بزنیم ، این کار را کردیم. من می خواستم به لباسشویی ها بگویم که هدف ما این است که برایان را بیابیم و او را زنده بیاوریم. “

جاش تیلور ، سخنگوی پلیس به فاکس نیوز گفت که آنها با 911 مانند سایر سازمان ها رفتار می کنند.

کریستوفر و روبرتا لاندری به خانه خود در شمال پورت فلوریدا باز می گردند.
ویلیام فارینگتون
گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در یک پست اینستاگرامی مشاهده کنید.
گابی پتیتو و برایان لاندری را می توانید در یک پست اینستاگرامی مشاهده کنید.
اینستاگرام

وی گفت: “ما بارها برای انواع مشکلات به خانه دعوت شده ایم: رسانه ها ، معترضان ، افراد مشهور.” “این طبیعی نیست. اگر خانواده تماس بگیرند و نگران باشند ، ما مانند هر کسی پاسخ خواهیم داد. “

چپمن ، 68 ساله ، به The Post گفت که صدها راهنمایی از طریق خط تلفن 833 TELLDOG خود دریافت کرده است – بسیاری از آنها نشان می دهد که لاندری در جایی در مسیر آپالاچی قرار دارد که ماه ها در آنجا اردو زده است.

لاندری ، 23 ساله ، در 14 سپتامبر ، سه روز پس از گزارش خانواده مفقود شده پیتیتو ناپدید شد. جسد او در 19 سپتامبر در اردوگاهی در جنگل ملی بریجر تتون ، وایومینگ ، نه چندان دور از پارک ملی گراند تتون پیدا شد.

بر اساس گزارش ها ، Bounty Hunter Dog صدها راهنمایی در مورد محل زندگی برایان لاندری دریافت کرده است.
بر اساس گزارش ها ، Bounty Hunter Dog صدها راهنمایی در مورد محل زندگی برایان لاندری دریافت کرده است.
ویلیام فارینگتون

FBI دستور بازداشت لاندری را بر اساس ادعای استفاده وی از کارت نقدی پتیتو در 30 اوت و 1 سپتامبر صادر کرده است ، که تصور می شود هنگام رانندگی به فلوریدا در پتیتوس وان بوده است.

او تنها شخص مورد علاقه در مورد مرگ پتیتو است که توسط FBI نامگذاری شده است.

والدین لاندری هرگونه اطلاع یا دخالت در ناپدید شدن او را رد کرده اند.