فعالیت های خانوادگی برای امتحان تابستان امسال در KC – Associate Health Women Associates Health Women


فعالیتهای خانوادگی تابستان امسال در KC. باید تلاش کرد

18 مه 2021

آیا برای لذت بردن از آفتاب و بیرون رفتن با خانواده در منطقه KC آماده هستید؟ ما مشتی توصیه داریم که همه اعضای خانواده شما دوست خواهند داشت. برخی از آنها شامل گزینه های شخصی و مجازی برای شما مناسب است ، جایی که شما در این پایان همه گیری هستید (که امیدواریم باشیم).

5 چیزی که برای شما و بچه ها در این تابستان الهام بخش است

ما پنج مکان مختلف را انتخاب کرده ایم که کارکنان ما از دیدن آنها با خانواده خود لذت می برند ، از جمله طیف وسیعی از فعالیت های داخلی و خارجی ، و همچنین علایق و سرگرمی های مختلف.

1) تئاتر عروسکی مسنر

چه کسی یک نمایش عروسکی خوب را دوست ندارد؟ قصه گویی با عروسک ها بسیار سرگرم کننده تر است و خانواده شما نمایش های عروسکی مسنر را دوست خواهند داشت. پل مسنر ، عروسک گردان شناخته شده بین المللی ، تئاتر عروسکی Mesner (MPT) را در سال 1987 تأسیس کرد.

در 30+ سال گذشته ، این سازمان از طریق تولیدات و برنامه های آموزشی ما نزدیک به دو میلیون نفر را اسیر خود کرده است. تماشاگران از هنرنمایی عروسک ها لذت می برند ، که از عروسک های دستی گرفته تا ماریونته تا نمایش های نوآورانه عروسکی با سایه و شیء را شامل می شود. لذت بردن!

2) مرکز طبیعت در دریاچه

امسال ما را ملزم کرد که برای ملاقات با عزیزانمان بیرون باشیم و این امر به احیای عشق ما به بیرون کمک کرد. مرکز طبیعت Lakeside بخشی از سیستم پارک Swope است ، یک پارک جنگلی 1800 هکتاری که شامل باغ وحش کانزاس سیتی ، تئاتر Starlight ، زمین گلف Blue River ، زمین گلف Swope Memorial ، یک زمین گلف دیسکی ، استخر Swope Park می باشد. ، زمین های توپ ، مناطق پیک نیک و حوضچه ای برای ماهیگیری. علاوه بر این ، رودخانه آبی در پارک پیچ و خم می کند.

مرکز طبیعت دریاچه مکانی باورنکردنی برای آشنایی با حیات وحش محلی ، از جمله پرندگان شکاری ، مارها ، دوزیستان ، لاک پشت ها ، ماهی ها و بی مهرگان است. می توانید به تنهایی در مرکز طبیعت قدم بزنید یا در یکی از برنامه های آموزشی متعدد ثبت نام کنید.

3) مزرعه کودکان دینا رز

این مزرعه زیبا 100٪ به بچه های جهان ما اختصاص داده شده است. در مزرعه کودکان Deanna Rose ، شما از بیش از 250 حیوان و پرنده دیدن خواهید کرد ، در مورد پرورش گل و سبزیجات اطلاعات خواهید داشت ، یک اردوگاه هندی کانزا یا یک مدرسه مدرسه یک اتاق را تجربه خواهید کرد و در خیابان اصلی به حوض ماهی قدم می زنید.

کودکان این فرصت را دارند که حیوانات را تغذیه کنند ، از جمله تغذیه بطری بچه بزها. همچنین می توانید نحوه دوشیدن گاو ، آشنایی نزدیک با پرندگان و خرچنگ های زیبا را بیاموزید ، و ما به شدت توصیه می کنیم از اردوگاه کانزای هند دیدن کنید. شما می توانید پیک نیک خود را بیاورید و در میزهای سمت غربی پارکینگ شرقی غذا بخورید یا از چندین گزینه امتیاز خرید در سراسر مزرعه ، مواد غذایی و تنقلات بخرید ، و بستنی فروشی الکس و امیلی از محبوبیت خاصی برخوردار است.

4) شهر علم

هرگز زمان کافی برای بازدید از شهر علم وجود ندارد ، که یکی از بهترین موزه های علمی برای کودکان در کشور محسوب می شود. این زمان بسیار خوبی برای بازدید است زیرا روزهای شلوغ می تواند برای کودکان حساس (یا بزرگسالان) زیاد باشد. برای حفظ اندازه و کنترل اندازه ، فقط تعداد محدودی ورودی در روز وجود دارد ، بنابراین خانواده ها و گروه ها باید از قبل با استفاده از گزینه خرید آنلاین بلیط ، سفر خود را رزرو کنند.

شهر علم همچنین میزبان اردوهای تابستانی در دو گروه سنی مختلف (5 تا 10 و 10-15) است ، از جمله اقامت شبانه برای کودکانی که مایل به گذراندن یک یا دو هفته در خارج از خانه هستند. ما اکیداً توصیه می کنیم که در طول اقامت خود از سیاره زمین دیدن کنید ، که همیشه چندین گزینه مختلف برنامه را ارائه می دهد.

5) Zip KC و iFLY کانزاس سیتی

آیا یک یا دو هیجان در خانواده دارید؟ دو مکان وجود دارد که هنگام صحبت از زیپ و پرواز در ارتفاعات عالی هستند. اولین مورد Zip-KC است. در حالی که مطمئناً زیپ لاین تمرکز دارد ، اما سرگرمی های زیادی نیز روی زمین وجود دارد (آموزش نینجا ، آیا کسی؟)

برای دوزهای اضافی هیجانات کم خطر ، به iFLY کانزاس سیتی بروید ، جایی که می توانید چتربازی شبیه سازی شده را در تونل باد با سرعت بالا تجربه کنید ، و این برنامه نیز آموزشی است-به منظور سفرهای STEM برای گروه های علاقه مند.

همکاران بهداشت زنان می دانند که شادترین و سالم ترین خانواده ها در آنجا هستند و با هم جهان را کاوش می کنند. امیدواریم تابستان امسال فرصت های زیادی برای لذت بردن از این و دیگر فعالیت های سرگرم کننده خانوادگی در داخل و اطراف منطقه KC ارائه دهد.