قرص های Medifast & Diet – آیا می توانید با برنامه Medifast از داروهای کاهش وزن استفاده کنید؟

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا استفاده از داروهای کاهش وزن مانند داروهای ضد اشتها با برنامه Medifast اشکالی ندارد. در اینجا مروری بر داروهایی است که با Medifast مناسب هستند و نیستند.

ابتدا اجازه دهید نگاهی به داروهای موجود بیندازیم. تعداد انگشت شماری از انواع مختلف وجود دارد که توسط FDA به طور خاص برای کاهش وزن تأیید شده است. مریدیا معروف ترین آنها است که اشتها را سرکوب می کند و توانایی بدن شما برای سوزاندن چربی را افزایش می دهد. فن ترمین ، که باعث کاهش اشتها و افزایش متابولیسم می شود. و اورلیستات ، که تا حدی توانایی بدن شما در هضم و جذب چربی هایی که می خورید را مسدود می کند.

Meridia و Orlistat (همچنین به عنوان Xenical شناخته می شوند) برای استفاده طولانی مدت تأیید شده اند. Phentermine فقط برای استفاده کوتاه مدت تأیید شده است زیرا می تواند به طور بالقوه اعتیادآور باشد. با تأیید پزشک ، Meridia و Phentermine به طور کلی برای استفاده از برنامه Medifast بی خطر هستند. از طرف دیگر ، اورلیستات به هیچ وجه نباید با Medifast استفاده شود زیرا وعده های غذایی از قبل دارای چربی بسیار کمی هستند و شما برای برخی ویتامین ها به برخی از چربی ها در رژیم غذایی خود نیاز دارید.

همه این موارد فقط در صورتی که پزشک معیارهای مربوط به BMI خود را برآورده کند ، در اختیار پزشک قرار می گیرد. با این حال ، اگر از چاقی و مشکلات مربوط به سلامتی رنج می برید ، ارزش این را دارد که در مورد گزینه ها با پزشک خود مشورت کنید. همچنین ، پزشک خود را در مورد Medifast مطلع کنید تا بتواند نحوه استفاده بهتر از آن را با هر دارو مورد بحث قرار دهد.

همچنین ، باید اشاره کنم که یک داروی بدون نسخه نیز مشابه اورلیستات وجود دارد. این علی است. احتمالاً در مورد آن شنیده اید. از آنجا که هنگام مصرف Medifast نباید از اورلیستات استفاده کنید ، نباید Alli را نیز مصرف کنید. از آنجا که این ماده مسدود کننده چربی است ، ممکن است به این معنی باشد که هنگام استفاده از Medifast از ویتامین D و سایر ویتامین های محلول در چربی مهم استفاده نمی کنید.

با این حال ، قبل از تصمیم به درخواست نسخه از پزشک ، برنامه Medifast را به تنهایی برای چند هفته امتحان کنید. به دلیل نحوه عملکرد برنامه ، اکثر افرادی که از آن برای کاهش وزن استفاده می کنند متوجه می شوند که واقعاً بعد از سه تا پنج روز اول احساس گرسنگی نمی کنند.

از آنجا که Medifast سرشار از پروتئین است و فیبر کافی را فراهم می کند ، به شما احساس سیری می دهد که باید از گرسنگی شما جلوگیری کند. هنگامی که در حالت چربی سوزی قرار دارید که به نام کتوز شناخته می شود ، این نیز تمایل به سرکوب اشتهای شما دارد. بنابراین اکثر رژیم گیرندگان بدون نیاز به اشتها آور اضافی با هم کنار می آیند. با این حال ، اگر متوجه شدید که هنوز باید گرسنگی خود را مهار کنید و به کمک بیشتری نیاز دارید ، قطعاً داروهای کاهش وزن وجود دارد که می توانید با Medifast مصرف کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.