لین توماس و آستین هیس را اضافه کنید


پس از شش ماه طولانی و طاقت فرسا در طراحی ، تجارت و جستجوی مجموعه ای فوق العاده بزرگ از عوامل رایگان هر یکشنبه ، تلاش شما برای قهرمانی بیس بال فانتزی بالاخره به پایان می رسد. ما به هفته پایانی فصل عادی MLB می رویم. فردایی وجود ندارد.

بنابراین ، شما باید مطمئن شوید که لیست فعلی شما با بازیکنان با بالاترین کیفیت در خفاش ها انباشته شده است. با توجه به این که بیش از نیمی از لیگ شما سیم چشم پوشی را نادیده می گیرد ، یافتن چند نفر که ممکن است غیرقابل توصیف باشند اما اوباش داغ را در اختیار دارند ، چندان دشوار نباشد. گاهی اوقات بهتر است تیم هایی را که خارج از رقابت های پلی آف هستند ، شروع کنیم.

ملی پوشان تغذیه شده برای مدت طولانی از حضور در مرحله حذفی محروم شده اند و به این دلیل است که مارلین ها در آخرین مکان در NL شرق نیستند. همه ما درباره خوان سوتو و جاش بل شنیده ایم ، اما چند نفر لین توماس را می شناسند؟

ملی ها
توماس را دنبال کنید
AP

هافبک راست دست 26 ساله ، زمان بازی معمولی خود را از اواسط آگوست آغاز کرد و در طول سپتامبر در ترکیب ملی پوشان ثابت بود. در ماه گذشته او با 6 هومر و 17 RBI به 080 رسید ، در حالی که 22 فرار و دو پایگاه سرقت شده را اضافه کرد. اعداد و ارقام معتبر نیستند ، اما ثابت هستند. با شروع بازی ملی ها در سه هفته آینده در کلرادو ، توماس باید بتواند به شما یک تقویت کوتاه مدت خوب بدهد.

اوریولز تیم دیگری است که مدتهاست در انتهای جدول قرار دارد اما هنوز پر از گزینه هایی است که می تواند در هفته گذشته مبالغ مناسبی را به شما بدهد. پس از یک فصل عمدتا عابران پیاده ، آستین هیس ، مهاجم سرانجام ، در مورد برخی گزارش های پیشاهنگی که او را در بهار امسال در رادار ما قرار داده است ، عدالت می کند. از زمانی که تقویم به سپتامبر تغییر کرد ، هایس با 830 نسخه خانگی با 21 RBI وارد 030 شد و حتی وارد پایگاه دزدیده شده نیز شد ، اما به نوعی اعداد مالکیت وی در لیگ های فانتزی در یاهو و ESPN بسیار کمتر از آن چیزی است که شما انتظار داشتید ببینید. آنها

برای بیان دان فاتس از The Waterboy ، این آخرین هفته فصل است. شما نمی توانید چیزی را عقب نگه دارید. اینجا هم فردایی نیست بنابراین اگر در لیگ دروازه بانان یا سلسله های خاندان نیستید ، مدتهاست که اسامی برترهایی را که ارائه نمی دهند کنار گذاشته اید. هر قطعه تولید ، صرف نظر از اینکه از کجا آمده است ، لازم است تا این عنوان فانتزی را در سال 2021 به خانه برسانیم.

هاوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و او را در برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در کانال ورزشی فانتزی SiriusXM در روزهای هفته از ساعت 6 عصر تا 8 شب ببینید. برای همه نکات بیس بال فانتزی خود به FantasyAlarm.com بروید.