مرد یوتا ، مارک دیویس ، روی زن گاز می ریزد و سعی می کند با مشعل او را به آتش بکشدبه گفته پلیس ، مردی در ایالت یوتا بنزینی را به زنی تزریق کرد و سپس سعی کرد با مشعل خیابانی او را به آتش بکشد.

گزارش شده است که مارک دیویس ، 49 ساله ، قربانی را در خیابان کلینتون با یک جرقه در یک دست و یک کولر قرمز پر از مواد مخدر و وسایل مواد مخدر در دست دیگر تعقیب کرده است.

به گزارش FOX 13 News به نقل از گزارش پلیس ، پلیس او را در حیاطی پنهان با روتختی در حفره عمیق کف زمین پنهان کرد.

به گفته ایستگاه تلویزیونی ، در ابتدا دیویس تظاهر به لال بودن کرد – سپس او پرتاب گاز به سمت این زن یا تعقیب او با شراره را انکار کرد.

در کولر ، که ظاهراً دیویس از داشتن آن خودداری کرده بود ، افسران پلیس “مقدار زیادی ماده جامد شبیه به کریستال ، سه کیسه ماده سبز برگ ، یک کیسه پودری سفید قاشق دار ، قاشق ، سوزن ، نی های معلم را پیدا کردند. ، لوله ها ، بونگ ها ، یک ظرف شیشه ای کوچک ، کوله ها ، یک ترازو و یک چاقوی تاشو. “

به گزارش ABC4 ، پلیس این فرد را به جرم قتل ، حمل اسلحه و 12 مورد مواد مخدر دستگیر کرد.

KSLG گفت ، دیویس ظاهراً در زمان دستگیری دستور فعال داشته است که ناشی از اتهامات قبلی مواد مخدر و اسلحه در ماه مارس است. به گزارش KSLG ، دادستان ها دریافتند که متهم دارای “سوابق جنایی متعدد” از کالیفرنیا است

قربانی ناشناس روی پوست و پیراهنش سوختگی داشت. او در محل درمان شد اما در بیمارستان بستری نشد. پلیس نگفت چگونه متهم و قربانی یکدیگر را می شناسند.