مزایای همه مکمل های رژیم غذایی طبیعی برای کاهش وزن

مردم در سراسر جهان از داشتن شکمی صاف بسیار مأیوس هستند و به طور فزاینده ای از همه مکمل های طبیعی برای کاهش وزن که نتایج سریع و بدون عوارض جانبی را نوید می دهند ، استفاده می کنند.

همچنین می توانید قرص های رژیمی مختلفی پیدا کنید که بی فایده هستند زیرا خطر حمله قلبی و دیابت را افزایش می دهند. مهم نیست که یک قرص ادعا می کند که سریع وزن خود را کاهش می دهد ، باید بدانید که چیزی به عنوان قرص جادویی وجود ندارد که باعث از بین رفتن پوند شود.

مکمل طبیعی یک جایگزین عالی برای کسانی است که به دنبال دوری از مکمل های شیمیایی مضر هستند که به دریچه های قلب آسیب می رسانند. از این رو ، همه مکمل های طبیعی کاهش وزن جایگزین مطمئن تری برای کاهش وزن بدن هستند. اگر می خواهید مکمل طبیعی به سرعت کار کند ، در مورد کاهش وزن نیز مثبت هستید.

فروش مکمل های طبیعی برای کاهش این پوندهای اضافی در ایالات متحده تجارت بزرگی است زیرا آمریکایی ها میلیاردها دلار برای چنین وجوهی هزینه می کنند. حتی ستارگان هالیوود همه مکمل های طبیعی و برنامه های کاهش وزن را تبلیغ می کنند. با این حال ، یکی از جنبه های مهم مکمل های کاهش وزن گیاهی این است که بخش ایمنی دارو FDA مکمل های طبیعی را بررسی نمی کند. بنابراین ، به عنوان یک مصرف کننده ، باید قبل از خرید هر گونه مکمل کاهش وزن دقت بیشتری داشته باشید زیرا ادعاهای سازنده ممکن است نادرست باشد.

تحقیقات پزشکی نشان می دهد که مهمترین راه برای دستیابی به شکمی صاف ، کاهش کالری و افزایش فعالیت بدنی است. قرص های رژیمی که متابولیسم شما را به طور مصنوعی تحریک می کنند و به کاهش وزن کمک می کنند ، می توانند بیشتر از فایده مضر باشند. بنابراین فقط به مکمل های غذایی طبیعی اعتماد کنید.

چندین ماده طبیعی وجود دارد که در مکمل های طبیعی کاهش وزن استفاده می شود. بنابراین هنگام خرید یکی از آنها باید به دنبال آنها باشید. نگاه کن.

• عصاره چای سبز به طور گسترده ای در مکمل های گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به تسریع متابولیسم و ​​سوزاندن چربی کمک می کند. این یک مکمل قوی برای افزایش متابولیسم آهسته است. تحقیقات نشان داده است که چای سبز می تواند 4 درصد کالری سوزی را در زمان استراحت افزایش دهد.

• یکی دیگر از مواد طبیعی Hoodia است که یک اشتهاآور طبیعی است.

• گلوکومنان (استخراج شده از گیاه کنیاک) ماده دیگری است که جذب کربوهیدرات ها را کند می کند و همچنین به عنوان اشتها آور عمل می کند.

• دو مکمل طبیعی م forثر برای کاهش قند خون عبارتند از L- آرابینوز و کروم. هر دو با کاهش فعالیت آنزیم های قند و حذف گلوکز از خون با انتقال آن به سلول ها در جایی که به انرژی تبدیل می شود ، به کاهش قند خون کمک می کند.

• سایر مکمل های طبیعی که می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند شامل عصاره لوبیا سفید و ایروینگیا است. آنها به درمان دیابت کمک می کنند و به کاهش وزن کمک می کنند.

روی آوردن به رژیم های غذایی خطرناک و قرص ها برای کاهش وزن می تواند عواقب ناگواری داشته باشد. بنابراین ، بهتر است غذای سالم بخورید و به طور منظم ورزش کنید ، فقط با تمام مکمل های طبیعی همراه باشید تا به آرزوهای خود برسید.