مکمل های غذایی را برای کاهش وزن عاقلانه انتخاب کنید

وقتی آن تبلیغات تلویزیونی را در تلویزیون می بینم که در آن زنی که عاشق تبلیغ آخرین قرص رژیم است ، تبلیغ MD من را می خواهد ، واقعاً پوست من باز می شود. این “پزشکان اسباب بازی” معمولاً کت های آزمایشگاهی سفید را طوری می پوشند که انگار در حال رفتن به جراحی هستند ، فقط فکر می کنند که از برنامه های شلوغ خود وقت می گیرند تا در مورد این “آخرین پیشرفت پزشکی” به شما بگویند. گول نخورید … ایده این است که به نظر برسد این زن (یا مرد ، من او را نیز دیده ام) یک دکتر فعلی این آخرین داروی تجویزی را برای حل مشکل وزن خود به شما اطلاع دهید. آنها حتی جرات این را دارند که آن را در بطری ای که به نظر می رسد یکی از نسخه های شما است از داروخانه به شما بفروشند.

از آنجا که چاقی و همه مشکلات سلامتی مرتبط با آن در جمعیت عمومی شایع تر می شود ، مردم مأیوس هستند که از یک “قرص جادویی” برای کمک به کاهش وزن خود امتحان کنند. در نتیجه ، اگر این کار را نکنید ، می توانید آسیب های زیادی به خودتان وارد کنید مکمل های خود را عاقلانه انتخاب کنیدبه

در حالی که بسیاری از متخصصان سلامت و تناسب اندام به شما می گویند که هرگز نباید از مکمل ها استفاده کنید …همیشه… تحقیقات نشان داده است که برخی از آنها را می توان با موفقیت در شرایط مناسب استفاده کردبه

اولین چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آیا از سلامت کامل برخوردار هستید و از هر یک از این مکمل های گیاهی برای کاهش وزن استفاده می کنید. تحت درمان دارویی هستید برای فشار خون بالا ، دیابت ، مشکلات قلبی ، افسردگی یا سایر مشکلات جدی سلامتی؟ گوارشی هر کدام مکمل های گیاهی می توانند بسیار خطرناک باشند. با پزشک خود مشورت کنید و قبل از استفاده از مکمل های کاهش وزن ، سایر مسائل بهداشتی خود را تحت کنترل بگیریدبه

دوم ، تحقیق در مورد تولیدکنندگان محصولات. آیا پزشکان در این روند دخیل هستند؟ شهادت آنها چیست؟ اگر متوجه شدید که یک پزشک (یا گروهی از پزشکان) در طراحی و ساخت داروی گیاهی برای یک مشکل سلامتی مشارکت داشته است ، باید روش آنها را بفهمید. شهرت حرفه ای روی خط می ایستد اکثر پزشکان چندین دهه را در دانشکده های پزشکی و در محیط های بالینی گذرانده اند.پزشکی را تمرین کنیدبه هیچ کس که زمان و انرژی زیادی را در حرفه پزشکی خود صرف کرده است ، شهرت خود را فدای کاری نخواهد کرد که مطمئن نیست کار کند.

سوم ، برچسب را بخوانید و تحقیق کنید ، پژوهش،
پژوهش
مواد تشکیل دهنده دستورالعمل های FDA برای مکمل های گیاهی نیازی به مقادیر استاندارد ندارد. در برخی موارد ، فقط برای اثبات نام روی برچسب ، به اثری از گیاه نیاز دارید. بنابراین به اطلاعات استاندارد شده روی بطری توجه کنید. این بدان معناست که در هر بطری مقدار یکسانی وجود دارد. این همچنین می تواند به شما نشان دهد که آیا قیمت مناسب برای یک ترکیب گیاهی خاص است یا خیر. اگر واقعا ارزان است … یا رایگان… معمولاً دلیلی برای این وجود دارد … به احتمال زیاد به این دلیل است که قرص حاوی مقدار کمی ماده فعال است.

همچنین مراقب کلمات “کلاته” و “اسید آمینه” باشید ، این بدان معناست که مواد معدنی بهتر و م effectivelyثرتر از بدن شما جذب می شوند تا اشکال ساده ساخته شده توسط سایر محصولات ویتامین-معدنی.

همچنین سفر به فروشگاه مواد غذایی سالم و دریافت خالص ترین شکل جدیدترین مکمل گیاهی توصیه نمی شود. اکثر مکمل های رژیمی که به کاهش وزن کمک می کنند باید با سایر گیاهان و مواد معدنی مخلوط شوند تا بتوانند به طور مطلوب برای کاهش وزن موثر باشند.

در نهایت ، باید بدانید که چیزی به نام “قرص کاهش وزن جادویی” وجود ندارد. تو رسید به از رژیم غذایی سالم پیروی کنید و به طور منظم برای مکمل های کاهش وزن با کیفیت ورزش کنید کار سالم ترین مکمل های کاهش وزن با افزایش متابولیسم و ​​سرکوب اشتهای شما ضمن خوردن این سبزیجات خوب و سالم و پیاده روی روزانه 30 دقیقه ، تلاش های شما برای کاهش وزن را بهبود می بخشد. تعریف مکمل غذایی عبارت است از “افزایش ، گسترش یا بهبود چیزی با افزودن چیزی” و این بهترین مکمل های غذایی برای کاهش وزن است. متمم زندگی سالم.