میلیاردها دلار اسکناس 3.5 تریلیون دلاری برای سرنگونی مقیاس رای گیری جمع آوری شد


لایحه 3.5 تریلیون دلاری مهندسی اجتماعی دموکرات ها که توسط بایدن و نانسی پلوسی ترویج شد ، بنویسید بهتر بسازید. باید نام آن را “ساختن کلاهبرداری سیاسی” گذاشت.

در 2465 صفحه ، کمک های بیشمار چند میلیارد دلاری به سازمان های ناشناس جامعه برای اهداف مبهم مانند ترویج “مشارکت جامعه” ، ارائه “پشتیبانی و مشاوره” و “ایجاد زیرساخت مدنی عادلانه” وجود دارد.

ترجمه: دلارهای مالیاتی شما هزینه حقوق گروه های چپ گرای بین انتخابات را تأمین می کند. در عوض ، آنها را به اردوگاه مبارزات انتخاباتی می برند ، بانک های تلفن اشغال می شود ، برگه های رای گیری جمع آوری می شود و مردم در روز انتخابات به مراکز رای گیری همراه می شوند.

لایحه ساخت بهتر ، ده ها میلیارد دلار – مبلغ بی سابقه ای – به سازمان های اجتماعی می ریزد. این به این دلیل است که دموکرات های کنگره نتوانستند دو قانون رای گیری – HR 1 و HR 4 – را که قوانین انتخاباتی را به نفع حزب آنها تغییر می دهد ، اجرا کنند. Build Back Better بهترین شانس حزب برای به دست آوردن برتری انتخاباتی است.

این لایحه علاوه بر تأمین بودجه سازمان های غیرانتفاعی جامعه ، قدرت آنها را افزایش می دهد و به آنها اجازه می دهد میلیاردها دلار پول اولیه را برای استارتاپ های تجاری محلی توزیع کنند.

در یک تحول جدید ، اداره مشاغل کوچک مبالغ هنگفتی را به سازمان های غیر انتفاعی که به عنوان “جوجه کشی” عمل می کنند و بودجه ای را برای استارتاپ های مناطق “کم خدمات” فراهم می کند ، توزیع می کند. به طرز عجیبی ، SBA در حال حاضر دفاتر منطقه ای در ایالات متحده برای حمایت از استارتاپ ها دارد و می تواند خود بودجه را توزیع کند. در عوض ، با تبدیل آنها به واسطه ، به سازمان های غیر انتفاعی قدرت می دهد.

چگونه بخشی از پول در حساب هزینه پیشنهادی هزینه می شود.
چگونه بخشی از پول در حساب هزینه پیشنهادی هزینه می شود.

نود درصد استارتاپ ها شکست می خورند. هیچ مکان خطرناکی برای سرمایه گذاری پول مالیات دهندگان وجود ندارد. با این حال ، در این لایحه هیچ استانداردی برای کسب و کارها دریافت نمی شود ، مگر اینکه آنها باید متعلق به اعضای “جوامع کم نماینده” ، از جمله ساکنان مناطق فقیرنشین و بازداشت شدگان سابق باشند. چیزی که آنها نمی توانند داشته باشند سابقه است. اگر آنها پنج سال در تجارت بوده اند ، واجد شرایط نیستند.

از نظر اقتصادی ، پول مالیات دهندگان در حفره موش است. هدف به وضوح سیاسی است. این خرید رای است.

در مجموع ، غیر انتفاعی می توانند تا 90 میلیارد دلار برای حمایت از فعالیت های خود یا توزیع به دوستان تحت این قانون ، که تقریباً کل بودجه ایالت فلوریدا است ، دریافت کنند.

از نظر تاریخی ، ماشینهای سیاسی که مزایایی در ازای رای کسب می کردند محلی بودند ، مانند قرن 19 در بوستون ، نیویورک و کانزاس سیتی. جیمز پندرگست ، مدیرعامل کانزاس سیتی گفت: “تمام چیزی که لازم است این است که” کارهایی را برای مردم انجام دهید ، بعداً آنها کارهایی را برای شما انجام خواهند داد. ”

بتسی مک کاخی ، Build Back Better Plan را a می نامد "تقلب"
بتسی مک کاهی طرح Build Better Better را یک “کلاهبرداری” توصیف می کند.

باراک اوباما ، سازمان دهنده جامعه که رئیس جمهور شد ، استاد سیاست ماشین بود. قانون مراقبت مقرون به صرفه – ObamaCare – وظیفه حیاتی ثبت برنامه های بهداشتی را به سازمان های اجتماعی واگذار کرده است ، آن را به طور سخاوتمندانه تأمین کرده و ثبت نام رای دهندگان را در همان زمان به آنها واگذار کرده است. اوباماکر سازمان های اجتماعی را با بودجه دولتی اما بدون قوانین دولتی به قدرت پنجم تبدیل کرد.

Now Build Back Better به طیف وسیع تری از سازمان ها کمک مالی می کند. این برنامه 5.7 میلیارد دلار برای “پروژه های تثبیت محله تحت رهبری جامعه” ارائه می دهد. ترجمه: تجمعات و اقدامات قانونی برای متوقف کردن جنسیت زدایی و “جابجایی”.

همچنین 5 میلیارد دلار کمک مالی از سوی بلوک عدالت آب و هوایی به سازمان های جامعه به منظور “تسهیل مشارکت جوامع محروم در فرایندهای ایالتی و فدرال” اختصاص داده شده است. ترجمه: سازماندهی اعتراضات و مطالبه صندلی در هیئت مدیره منطقه.

هدف صدها میلیون دلار افزایش نرخ مرگ و میر زنان سیاهپوست در هنگام تولد است ، اما حتی با وجود چنین مشکل جدی ، این لایحه از سازمان های مبتنی بر جامعه می خواهد که بر مراکز درمانی معتبر ، بیمارستان های آموزشی و دانشکده های پرستاری اولویت داشته باشند. اول سیاست.

نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان
دموکرات ها همچنین سعی کرده اند قوانین رای گیری را تصویب کنند.
J. Scott Applewhite / AP

در Build Back Better برای هر سازمان چپ جامعه کمک هزینه ای در نظر گرفته شده است. دلایل آن از رشد و تنوع نیروی کار دولا گرفته تا آموزش ضد تبعیض و تعصب است.

جمهوری خواهان به تجربه کاری اوباما به عنوان سازمان دهنده جامعه می خندیدند. اما هنگامی که Build Back Better تصویب شود ، دموکرات ها آخرین خنده را خواهند داشت و پول زیادی را به سازمان های چپ گرا می برند تا مقیاس را در برابر یک سیستم منصفانه دو حزبی نشان دهند.

بتسی مک کاهی فرماندار سابق نیویورک است.