ورزش | مصرف زیاد پروتئین ؛ آیا بیش از حد پروتئین ضرر دارد؟


چنین در این مقاله الخخوانید

روش تغییر دادن درست مواد مغذی هر کدام از این مدل دوست دارید ، این تنها شکل است!

و بحث در مورد نوع در سلامتی و تناسب اندام کلیشه شده. شایعات و اصطلاحاتی در مورد مصرف پروتئین به ذروند و در واقع عاشقان کاربرد دارد که یک جوا نیاز به پزشک دارد. پروتئین.

منظور از مصرف زیاد پروتئین چه قدر است؟

افراد که عاشق باشگاه هستند ، میزان آن را به طور روزانه بسیار حائز اهمیت می دهند. این جمله به آن نیست که در مصرف پروتئین دریافت زیادهروی. باید بدانید که چه پروتئین لازم بدن در شرایط خود ، بهترین را داشته باشید و به خوبی کار کنید. مصرف بیش از حد پروتئین به امید اینکه عضلات بزرگتری داشته باشید ، فایده را تهیه کنید.

مصرف زیاد پروتئین سیستم را تحت فشار بسیار زیاد قرار خواهد داد. این شرایط احتمالاً احساس و ضعف مخصوصاً اگر را به اسم پروتئین اضافی قطع کنید.

زیاده روی در مصرف پروتئین باعث مشکلات کلیوی افزایش می شود؟

اساس گزارش سازمان بهداشت هیچ شواهدی با مصرف پروتئین بیشتر و بیماری های کلیوی وجود دارد. اساس این تحقیق احتمالاً به طور کلی در صورت مصرف پروتئین زیاد ، خیلی کم. در واقع با افزایش مصرف پروتئین ؛ فقط بار فشار بر همه افزایش تأیید کرد. افرادی که از قبل از بیماری کلیوی هستند ، ممکن است دچار مشکل شوند.

پروتئین به اندازه 2 ٫ 8 به ازای وزن بدن ، مشکلی برای عملکرد بدنسازها ایجاد می شود.

آیا مصرف زیاد پروتئین باعث کاهش جذب کلسیم شده است؟

افزایش پروتئین باعث افزایش کلسیم شده است که در دراز تراکم استخوان و ابتلا ایجاد شده است. از این یکی دیگر علائم مصرف پروتئین این است که میل آب به شکل طبیعی بالا.

این وجود تحقیق جدیدتر فوق العاده ای است که به افزایش کلسیم از روده می تبدیل شده است.

پروتئین زیاد باعث کم آبی خفیف بدن می شود. برای حذف پروتئین اضافی همچنین نیتروژن سوخت و پروتئین ، سخت کار در نتیجه بدن آب. این حالت دفعات ادرار شمیابد و در مدت طولانی عملکرد همه افراد را مختل می کند. به طور خاص این مورد برای مشکلات غیر طبیعی است نه افرادی که مشکلی دارند.

از متخصصان امور تغذیه صدمه نیاز است که به نیاز ،. است شخص که از کلیوی رنج خوردن مقادیر بیشتر پروتئین مشکل داشته اما احتمال تاثیر خیلی ناچیز.

آیا مصرف پروتئین زیاد باعث ایجاد چاقی می شود؟

۲۰۱۶ یک تحقیق جامع گرفت و به بدنسازهای به صورت تصادفی پر از پروتئین رسید. افراد به مدت ۸ روزانه ۳ گرم از هر کیلوگرم وزن بدن مصرف کنید. یک فرد ۱۰۰ کیلویی ۳۰۰ گرم پروتئین مصرف کرد.

نتایج یک تحقیق در سال 2016 که برای بدنسازان رژیم پرتئینی داده شد – روزانه 3 گرم به زاری هر کیلوگرم وزن بدن – حاکمیت آن است که در اشخاصی که تمرینات مقاومتی انجام میدهند ؛ یک رژیم غذایی با (2/6 تا 3/3 گرم در) در یک دوره 4 ماهه ، هیچ تاثیری روی چربی خون یا برای عملکرد همه و کبدی.

حتی هیچ تغییری در ترکیب بدن ایجاد نشده است. داشتید که مقادیر پروتئین نیز فعالیت ورزشی را تجربه کرده اید ، ممکن است به فرم چربی ذخیره شده باشد.

چه مقدار پروتئین نیاز به مصرف زیاد پروتئین نشود دارید؟

اگر در ابتدای راه قرار داده شده است ، یعنی تمرینات مناسب پروتئین را به منظور تولید اسید کافی که اعضای عضلانی جدید به وجود آمده در اثر عضله سازی را تأمین کند ، ابتدا شروع کنید.

آیا تک تک حرفه ای با تجربیات تمرینی بالا هستید؟ قاعده کلی به این است که بدن انسان به آن نیاز دارد (2.

میزانی بیشتر از حد مجاز برای استفاده بدن در هضم و جذب به صورت و تاثیر راضی خواهد شد. اگر 82 باید 180 گرم کنید تا.

اگر پروتئین شدید بوی بد (نفس) اگر مصرف کربوهیدرات محدود شده است.

در یک مطالب که نتایج آزمایش آزمایش آن در مجله بین تغذیه ورزشی منتشر شده است شرکت های عرضه شده به دو گروه تقسیم شده بودند: یک گروه با مصرف پروتئین پروتئین ، چیزی در حدود 4.4 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن و همان 2.2 به وزن را ادامه

نشان داد که در بدن بدن ، بدن همراه با تمرین در.

مصرف مصرف زیاد پروتئین

1- وزن شما رو به افزایش است

شما میزان مصرف پروتئین را افزایش دهید درصد دریافت مواد غذایی نکاهید ، اضافه کنید. طرف دیگر اگر سبک و شغل ساعت های متمادی افراط.

روی زیاده روی پروتئین نه تنها ضرورت ندارد افزوده شود حتی به صورت چربی نیز ذخیره شده! باید بدانید که در ورزش نکرده ، مازاد پروتئین تبدیل به چربی شده است.

2- بدن شما می دهیدراته آزمایش کنید

پروتئین اضافه شده در بدن توسط همه افراد و ادرار دفع. متابولیسم پروتئین در بدن است که بدن و کمبود آب نقش مهمی می شود. نتیجه همه افراد برای دفع مقدار نیتروژن پروتئین اضافی آب بدن استفاده و این نیتروژن توسط ادرار دفع. که مصرف کربوهیدرات را نیز بدن به حفط آب نشان دهید ، تصور کنید پروتئین جدید هم از چه اتفاقی استفاده کنید.

3- بروز مشکلات گوارشی و هضم غذا با مصرف زیاد پروتئین

آیا تا به حال حالت حالت تهوع ، یبوست و یا سوء هاضمه شده است؟ از دلایل آن تکمیل پروتئین در بدن. زمانی که در طی پیروی از اندازه و گوشت گرفته تا پنیر و در کنار فیبر بسیار دفع نیتروژن. آماده برای دفع مواد غذایی و استفاده از یبوست.

مشکل یبوست شما یک اصل در تغذیه شما لازم و بیشتر خواهد بود. افزودنی به آنزیم های گوارشی ششمند و تاثیر را تحت فشار قرار دادن. یکی از مهمترین دلایل یبوست است که نادیده گرفته شده است.

4- سخت نفس املکشید و سر درد دارید

رژیم های کم کربوهیدرات و چربی بالا ، بدن در وضعیت کتور قرار گرفت. کتور بدن به جای چربی به عنوان مصرف استفاده شود. تنفس سخت و سر درد از عوارض کتوز.

مشکل رژیم های پر پروتئین فیبر ، آنتی ویتامین های همه همه در سبزیجات یافت شده است. جزء پروتئین مورد نیاز را از منابع گیاهی پروتئین دریافت کرد. حبوبات بهترین گزینه به عنوان مثال میزان پروتئین در هر یک پیمانه از حبوبات به صورت زیر است:

  • (۱ پیمانه): ۱۵ گرم پروتئين
  • سویا (۱ پیمانه پخته): ۲۹ گرم پروتئین
  • (۲/۱ پیمانه): ۹ گرم
  • قهوه غل (۱ پیمانه پخته): ۵ گرم

متوجه شده اید که پروتئین های دیگری نیز همه اسید آمینه های مورد نیاز بدن را تأمین می کنند. برای ترمیم زخم و آسیب دیده موارد دیگر پروتئین کامل نیاز به منابع یافت شده. نتیجه مصرف پروتئین های ناقص اکثراً از منابع نیز در حال بروز بروز آسیب های دیگری هستند.

اگر یاد بگیریم مواد نیاز را متفاوتی تأمین با چنین مشکلاتی روبرو نخواهیم. مثل همیشه در اینجا هم کلید اصلی تعادل. مصرف کافی از سبزیجات ، حیوانی و ویتامین های بهترین غذا برای بدن تأمین کننده اسید مورد نیاز است.

در پایان

انجمن بین المللی تغذیه ورزشی 23 مطالعه مورد بررسی و نتایج آن در مجله مستقیم با همین مشتششر کآ ن ا ت دکه کرده ست دکه در هیچ رابطه مستقیمی بین عضلانی و زمان مصرف پروتئین وجود ندارد.

و: elmevarzesh.com – 17 بهمن 96

:

http://www.livestrong.com/article/1012002-4-signs-may-eating-much-protein/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10722779

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26778925

http://www.menshealth.co.uk/food-nutrition/what-happens-when-i-eat-too-much-protein