پاکسازی روده بزرگ برای کاهش وزن – دوغ شستشوی روده بزرگ برای کاهش وزن

پاکسازی روده بزرگ دو کلمه کلیدی جدید برای ناظران وزن است. این یکی از توصیه شده ترین روش ها برای اطمینان از چربی سوزی و کاهش وزن فوری و داشتن روده بزرگ بدون باکتری در چند روز است. بسیاری از دستگاه های شستشوی روده بزرگ در بازار وجود دارد ، اما شما باید سعی کنید یکی از آنها را که بیشتر به شما مناسب است انتخاب کنید. در اینجا راهی آسان برای پاکسازی روده بزرگ و کمک به کاهش وزن وجود دارد.

مواد لازم

برای این معجون خاص به مواد زیر نیاز دارید:

2 فنجان دوغ

3 قاشق غذاخوری برگ گشنیز

1 قاشق چایخوری پودر زیره بو داده

روش

• برای تهیه این معجون کافی است تمام مواد را در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید. این تمیز کننده مخصوص روده بزرگ بهتر است وقتی سرد بنوشید مصرف شود. بنابراین مطمئن شوید که چند تکه یخ برای این ترفند بریزید یا این کار را شب قبل انجام دهید و بگذارید تا صبح روز بعد در یخچال خوب خنک شود.

توجه داشته باشید

• اطمینان حاصل کنید که حداقل 2 فنجان در روز بنوشید و به مرور زمان مقدار آن را به 4 فنجان افزایش دهید. هنگام استفاده از این تمیز کننده روده بزرگ ، توصیه می شود که فقط بعد از یک ساعت مقدار زیادی آب و آب میوه بنوشید.

• این پاکسازی ویژه روده بزرگ باید با معده خالی انجام شود تا روده بزرگ شما تمیز شود و وزن کم شود.

• اگرچه دوغ یک محصول لبنی است ، اما اکیداً توصیه می شود که چیز دیگری که حاوی شیر است نخورید. از نوشیدن چای یا قهوه با شیر یا حتی نوشیدن شیر خودداری کنید. این امر فقط معده شما را بیشتر ناراحت می کند زیرا دوغ یک شکل خمیری از شیر است و سایر محصولات لبنی موجود در آن سفت می شود.

• باکتری های تخمیر شده در دوغ برای از بین بردن و جلوگیری از باکتری های مضر روده بزرگ کار می کنند.

این معجون معجزه آسا را ​​حداقل به مدت 3 هفته امتحان کنید و ببینید چگونه روده بزرگ شما عاری از باکتری های مضر است و به چه راحتی می توانید وزن خود را کاهش دهید.