چگونه می توان یک لاستیک کارتینگ مسابقه را متعادل کرد

اهمیت تعادل بین لاستیک های مسابقه ای کارتینگ را نمی توان مبالغه کرد. اکثر مردم حتی به این فکر نمی کنند که یک لاستیک روی ماشین یا کامیون خود قرار دهند که متعادل نیست. با این حال ، برخی از این افراد یک تایر جدید برای کارتینگ مسابقه ای خود قرار می دهند و به هیچ وجه آن را متعادل نمی کنند. حقیقت این است که تعادل بین لاستیک های مسابقه کارتینگ شما بسیار مهمتر از هر تایر دیگری است. هنگام استفاده از دوچرخه های مسابقه ای کاملاً ماشین کاری شده امروزه ، ایجاد تعادل نیز ضروری است. انواع مختلفی از بالانس کننده های لاستیک کارتینگ در بازار وجود دارد. اگر به جای چرخ های آمریکایی دارای چرخ های متریک هستید ، به یک کیت آداپتور متریک نیاز دارید. هر راننده کارت باید قبل از گذاشتن لاستیک در کارتینگ ، همه لاستیک های کارت خود را متعادل کند.

با خرید یک بالانس لاستیک مسابقه ای کارتینگ ، هرکسی می تواند تعادل لاستیک ها را برای کارتینگ مسابقه ای خود بیاموزد. شما همچنین به یک نشانگر دائمی ، وزن چرخ ، قیچی یا برش و مقداری نوار مسابقه برای بالانس نیاز دارید. سپس فقط دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

1. چرخ را به هاب وصل کرده و هاب را روی دوک حرکت دهید.

2. چرخ را روی دوک متمرکز کنید و انتهای دوک را در کناره های متعادل کننده وارد کنید.

3. چرخ را کمی بچرخانید و اجازه دهید خودش به تنهایی متوقف شود.

4. با یک نشانگر ، چرخ را در قسمت بالا علامت گذاری کنید. اکنون روشن ترین نقطه روی چرخ را تعیین کرده اید.

5. یک قطعه وزن را بریده و در حال حاضر آن را با Racer Tape به چرخ محکم کنید سعی کنید وزن را تا حد ممکن به هاب نزدیک کنید.

6. اکنون چرخ را بچرخانید تا وزنه در موقعیت 3:00 یا 9:00 قرار گیرد.
چرخ را رها کنید. هنگامی که وزن به موقعیت 6:00 کاهش می یابد ، باید مقداری وزن را بردارید. هنگامی که وزن به موقعیت 12:00 می رسد ، باید وزن بیشتری اضافه شود.

7. مراحل 5 و 6 را تا زمان متعادل شدن تایر تکرار کنید. این زمانی به دست آمده است که می توان وزن را در هر موقعیتی قرار داد و تایر حرکت نکرد.

8. سپس نوار مسابقه را بردارید و با جدا کردن کاغذ از پشت وزن دوچرخه وزنه را مجدداً به همان محل وصل کنید. یک قطعه کوچک از نوار مسابقه را روی وزن بگذارید تا مطمئن شوید حرکت نمی کند. شما اکنون اولین دوچرخه کارتینگ مسابقه ای خود را متعادل کرده اید.

چندین بار از من پرسیدند که کارت کارت چقدر می تواند سریعتر با آن کار کند. پاسخ به احتمال زیاد 1-3 دهم ثانیه در هر دور است. این مقدار زیادی نیست ، اما مسابقه از همه نوع یک بازی است که شاید از صدها چیز کوچک تشکیل شده باشد. حتی اگر یک دهم ثانیه زیاد نباشد ، ناگهان یک ثانیه کامل می شود وقتی 10 مورد را پیدا می کنید که سرعت بسیار بیشتری به شما می دهد. و این در همه مسیرها زیاد است!

بالانس کننده های لاستیکی کارتینگ مسابقه در بسیاری از فروشگاه های کارتینگ ، از جمله http://smokinjoeracing.com من فروخته می شود