کایلی جنر باردار است و در انتظار بچه شماره 2 با تراویس اسکات است


کایلی جنر دوباره مادر می شود!

میلیاردر 24 ساله باردار است و منتظر فرزند دوم خود از تراویس اسکات است که بارها و بارها عاشق می شود ، همانطور که چندین منبع به طور انحصاری به صفحه شش تأیید می کنند.

این زوج در حال حاضر یک دختر 3 ساله استورمی دارند و جنر برای داشتن خواهر و برادر برای دختر کوچکش آماده است.

به نظر می رسد کیتلین جنر روز پنجشنبه با اعلام اینکه انتظار یک نوه دیگر را دارد ، با وجود اینکه فاش نکرد که چه کسی نان “در فر” دارد ، دانه ها را ریخت.

یک منبع گفت که تمام خانواده “هیجان زده” هستند.

وقتی از خواهر و برادر استورمی در مصاحبه ای برای شماره مارس 2020 در Harper’s Bazaar س askedال شد ، مربی گریم گفت: “دوستان من همه به من فشار می آورند … آنها Stormi را دوست دارند. من قطعاً تحت فشار هستم تا به او خواهر یا برادر بدهم ، اما هیچ برنامه ای وجود ندارد. “

تراویس اسکات ، استورمی وبستر و کایلی جنر در مراسم رونمایی از نتفلیکس "تراویس اسکات: ببین مادر ، من می توانم پرواز کنم"
کایلی جنر و تراویس اسکات دوباره منتظر هستند.
خاویر کالین / خبرگزاری تصویر

و در حالی که کایلی در BFF Stassie Karanikolaou در سریال Instagram #DoYourPart اینستاگرام زنده ظاهر شد ، او افزود: “من هفت بچه می خواهم ، اما نه اکنون.

“بارداری یک شوخی نیست. این جدی است و سخت است. ” “من هنوز برای این کار آمادگی ندارم.”

کایلی جنر دختر استورمی را در استخری نگه می دارد.
جنر در حال حاضر مادر دختر 3 ساله استورمی است.
اینستاگرام

کایلی ، که در آوریل 2017 با اسکات شروع به ازدواج کرد ، اولین بارداری خود را مخفی گذراند و ورود استورمی را تا بعد از تولدش اعلام نکرد.

او بعداً به اندی کوهن توضیح داد: “من خیلی از زندگی ام را به اشتراک گذاشته ام. من در دوران بارداری نیز بسیار جوان بودم و این برای شخص من بسیار زیاد بود. من نمی دانستم چگونه این را به عموم برسانم و نظر همه را داشته باشم. من فکر می کنم این فقط چیزی بود که من مجبور بودم آن را به تنهایی انجام دهم. “

خواهرش کندال جنر موافق بود: “این بدیهی است که یک نظریه است – من هرگز باردار نبوده ام و مطمئنم مطالعاتی در این زمینه انجام شده است – اما من فکر می کنم هرچه در دوران بارداری آرامش بیشتری داشته باشید ، بیشتر به شما مربوط می شود. “بچه تمام شد”.

“من فکر می کنم این حتی دخترش را امروز منعکس می کند ، و او چقدر شگفت انگیز و زیبا است زیرا کایلی در دوران بارداری بسیار آرام بود. من واقعاً فکر می کنم این بهترین تصمیم بود. “

کندال جنر ، کیتلین جنر و کایلی جنر در 18 ژوئن 2017 در بورلی هیلز با هم ژست گرفتند.
به نظر می رسد کیتلین جنر (که در اینجا با کندال و کایلی دیده می شود) در مورد بارداری دختر کوچک خود صحبت می کند.
گتی ایماژ

خواهر بزرگ کیم کارداشیان – که دارای چهار فرزند با شوهر جدا شده کانیه وست است – اظهار داشت که کایلی برای محافظت از خود و نوزاد آینده اش خانه را ترک نکرد.

کیم 40 ساله می گوید: “زمان هایی بود که ما رانندگی می کردیم و باردار و پاپاراتزی تقریباً به اتومبیل ما برخورد می کردند ، زیرا آنها فقط عکس می خواستند.” یک لحظه خصوصی ”

کایلی جنر
ستاره رئالیتی اولین بارداری خود را پنهان نگه داشت.
اینستاگرام

حتی زمانی که ماه ها در خانه بود ، کایلی گفت که توسط پاپاراتزی ها مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و فاش کرد: “من در خانه و محله خود ماندم. سپس ، در انتها ، هلیکوپترها هر روز وجود داشتند – من حتی نمی توانستم بیرون بروم زیرا آنها تمام لوازم من را شلیک می کردند. “

جوانترین طایفه کارداشیان-جنر در تابستان امسال هنگامی که با پیراهنی بسیار گشاد وارد آیداهو شد ، شایعات بارداری را برانگیخت.

جنر همچنین تصویری از سفارش سوشی خود به اشتراک گذاشت که به نظر می رسید فقط رول آووکادو به جای ماهی خام باشد.

طرفداران بلافاصله آن را برداشتند و توییت کردند: “کایلی سوشی بدون ماهی می خورد … او باردار است.”

کایلی جنر ، تراویس اسکات و استورمی وبستر در ژوئن 2021 با هم در مزایای پارسونز عکس می گیرند.
او درباره خواستن فرزندان بیشتر صحبت کرد.
اندی کروپا / Invision / AP

ظاهراً کایلی می خواست طرفدارانش را از مسیر خود دور کند و سپس عکسی از یک کوکتل را در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: “هیچ چیز شبیه به مارتینی لیچی” و پس از آن عکسی از ماهی خام سرویچ.

با این حال ، یک منبع خاطرنشان کرد: “اما آیا او واقعاً آن را مصرف می کند؟”

نماینده ای برای اظهار نظر در دسترس نبود.