کمبود اسیدهای چرب تهدیدی برای سلامت بدن – دکتر رویا خادمیان


کمبود اسیدهای چرب تهدیدی برای سلامت بدن

چرب امگا ۳ و ۶ جزء اصلی سلول های بدن ما. چرب در شدت از غذا از مرغ و. در حال است که چرب امگا از فرایندهای و.

مصرف این دو اسید چرب را از امروز شروع کنید تا ببینید ۵ علامت هشداردهنده از کمبود آنها نباشید:

شدید:

اسیدهای چرب امگا ۳ امگا ۶ غذا و انتخاب رژیم های فاقد احساس خستگی همراه با کمبود می. نیاز است که هر مقادیر متعادل از این ها را در غذا تان.

احتمال ابتلا به بیماریهای التهابی:

روماتوئید از جمله بیماری التهابی است کمبود اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ نشانه آن تر می. صبحگاهی مفاصل و التهاب همراه با جمله نمونه موردی است که با چرب نیاز به طور چشمگیری کاهش می یابد. به بیماری های التهابی روز باید غذای شان اسیدهای چرب امگا 3 امگا 6 را از طریق منابع طبیعی اضافه کرد.

پوست:

شک یکی از معمول علائم بالینی کمبود اسیدهای چرب نیاز به خشک شدن پوست دارند. ۳ در جذب مواد به پوست کند و مواد زائد و مرض از پوست بیرون می. تامین امگا 3 مورد بدن ، سلامت و ترشحات را به پوست برمی.

زودرس:

علل افزایش میزان زایمان هنوز دقیقا عواملی مانند سن مادر ، مصرف 3 پیشنهاد. نوع چربی ها در حقیقت جنین بارداری مفید بوده است عملکرد صحیح سلول می. موارد ارائه شده در یک بارداری سالم نیاز است.

قلب:

غذاهای غنی از امگا یعنی دانه آفتاب گردان و میوه های خشک محافظتی باورنکردنی برای ایجاد می. چربی ها به سطح سطح قدرت کاهش کلسترول و تری گلیسیرید می. طرف اسیدهای چرب امگا به ابتلا و آترواسکلروز شده به کاهش التهاب می.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی