کمبود منیزیم و ۵ هشدار جدی آن برای بدن! – دکتر رویا خادمیان


کمبود منیزیم و ۵ هشدار جدی آن برای بدن!

کافی منیزیم برای عملکرد قلب و مهم است و ترکیب آن با است. کمبود منیزیم ۵ علامت جدی هشداردهنده به همراه دارد:

کاهش شنوایی و شنیدن صدای زنگ در گوش:

نشان داده است سطوح کافی مبارزه با آزادی می تواند علت کاهش شنوایی باشد. واقع کمبود منیزیم یکی دلایل اصلی و شنیدن زنگ ثابت در گوش.

گرفتگی عضلات یا لرزش:

برای حفظ سلامت عضلات است و بازجذب کلسیم حفظ عضلات قوی متاثر از گرفتگی می. منیزیم میزان جذب پتاسیم که برای عملکرد عضلات می تواند باشد ، افزایش می یابد. افزایش منیزیم با مسدود گیرنده های مغز و سیستم عصبی به کاهش ماهیچه ها کمک می کند. شما بسیار تحت تأثیر قرار گرفتید منیزیم بدن را مورد بررسی قرار دهید. است کشش مکرر عضلات کشش چشم ، افزایش از کمبود منیزیم.

:

بین سطوح پایین منیزیم ابتلا به افسردگی سالهاست که ثابت شده است. علم مدرن نیز این ارتباط را تأیید کرده است. محققان اروپایی نشان داده اند سطوح بسیار زیادی در بین خواسته خودکشی دیده شده است. اگر شما به طور ناگهانی و بدون هیچ دلیلی احساس افسردگی ، بی حال ، بی قراری و زودرنجی یزیردید می مموند لدید می مموند لدید می میماد لد منیزیم به حفظ آرامش و خونسردی کمک می کند.

عملکرد غیر طبیعی قلب:

که گفته شد سطوح منیزیم بر در سراسر تأثیر می گذارد این شامل عضلات قلب نیز می شود. شرایط ناکافی تحت عنوان قلبی را کند و افزایش خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی را دنبال کنید.

همه:

از مردم بر این که سنگ انباشت کلسیم در همه آنها می شود در حالت کیکه کمبود منیزیم عامل سنگ همه. منیزیم مانع تشکیل سنگ های کلیوی از طریق مهار ارتباط کلسیم با اگزالات می شود ؛ دو ترکیبی که عامل سنگ همه هستند. واقعاً مصرف منیزیم کافی ، برای جلوگیری از سنگ همه است.

تغییر که منابع غذایی جمله باقلا ، دانه کدو تنبل ، بادام ، لوبیا ، سویا ، و اسفناج از طبیعی منیزیم.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی