کنسرواتوار بریتنی اسپیرز به پزشک مراجعه کرد: مدیران سابق


دن جورج ، مدیر تور سابق بریتنی اسپیرز نشان می دهد که بازگردانان اسپیرز چقدر مراقبت های پزشکی خود را کنترل می کنند.

او در نگاهی اجمالی به CNN آینده -ویژه گفت: “کنسرواتوار دیکته کرد که پزشکانش چه کسانی هستند ، چه پزشکانی باید ملاقات کنند ، چند بار او را ملاقات می کنند ، مدت زمان آن جلسات ، هر جنبه ای از مراقبت های پزشکی او است.” “TOXIC: نبرد بریتنی اسپیرز برای آزادی” از صفحه شش دریافت شد.

طبق مشخصات LinkedIn جورج ، از سال 2008 تا 2009 او تور “سیرک” اسپیرز را تهیه کرد. در آن زمان ، پدرش ، جیمی اسپیرز ، هم سرپرست شخص و هم اموال دخترش بود.

در سال 2019 ، امین حرفه ای جودی مونتگومری جیمی 69 ساله را موقتاً به عنوان ناظر شخص بریتنی جایگزین کرد ، بدین معنی که ویزیت پزشک فقط دو سال پیش مسئولیت وی بود.

با این حال ، از آنجا که جیمی تا به امروز ناظر املاک بریتنی باقی مانده است ، او بر نحوه توزیع پول دخترش برای مراقبت های پزشکی و سایر نیازها نظارت می کند.

نماینده جیمی بلافاصله به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر در مورد اظهارات جورج پاسخ نداد.

جیمی اسپیرز و بریتنی اسپیرز
جورج زمانی برای بریتنی کار می کرد که پدرش جیمی سرپرست شخص و ملک بود.
بریتنی اسپیرز / اینستاگرام

با این حال ، خود بریتنی در بمب گذاری خود در 23 ژوئن ادعاهای مدیر تور سابق خود را تأیید کرد.

ستاره 39 ساله پاپ “قوی تر” در آن زمان فاش کرد که مرمت کنندگان او را مجبور کرده اند که از کنترل بارداری استفاده کند.

“من دارم یک [IUD] او در حال حاضر درون من است ، بنابراین من باردار نمی شوم. ”او به قاضی برندا پنی گفت. “من آنها را می خواستم [IUD] بیرون می روم تا بتوانم بچه دیگری داشته باشم ، اما این تیم به اصطلاح به من اجازه نمی دهد که برای رفتن به پزشک بروم زیرا آنها نمی خواهند من بچه دار شوم. “

بریتنی همچنین تیم خود را متهم کرد که وی را مجبور کرده تا در تلافی جنجال بر سر تمرینات رقص خود در تور لاس وگاس ، لیتیوم مصرف کند.

“[He] گفت که او یک میلیون تماس در مورد عدم همکاری با تمرینات و عدم مصرف داروهای من داشته است. همه اینها اشتباه بود “، خواننده” Toxic “گفت. وی روز بعد من را از هیچ جا روی لیتیوم قرار داد ، داروهای معمولی ام را که پنج سال است مصرف می کنم متوقف کرد و لیتیوم یک داروی بسیار بسیار قوی و کاملاً متفاوت از آن چیزی است که من عادت داشتم. “

بریتنی افزود: “اگر بیش از پنج ماه به آن اعتقاد داشته باشید ، اگر بیش از حد مصرف کنید ، می توانید از نظر روحی تحت تأثیر قرار بگیرید. اما او باعث شد من مست باشم … من حتی نمی توانم در مورد هر چیزی با مادر یا پدرم صحبت کنم. من به آنها گفتم که می ترسم. ”

جورج همچنین در ویژه نامه CNN ادعا کرد که بازرسی مرمت کنندگان با ویزیت پزشکان متوقف نمی شود.

او مدعی شد که بریتنی فقط اجازه دارد کتابهای مسیحی بخواند و فقط می تواند موبایل “موقت” داشته باشد.

دن جورج و بریتنی اسپیرز
جورج اولین تور بریتنی را پس از فروپاشی در 2007 برای آلبوم “Circus” خود اداره کرد.
CNN ؛ تصاویر GC

جورج گفت: “تلفن شما تحت نظارت بود ، پیام های متنی خوانده شد ، گزارش های تماس وارد شده بود.” “من نمی دانم که تماس ها ضبط شده است یا نه ، اما استفاده از تلفن بسیار دقیق کنترل می شد.”

اوایل روز جمعه ، نگهبان سابق بریتنی در مستندی جداگانه درباره ستاره پاپ با عنوان “کنترل بریتنی اسپیرز” ادعا کرد که صوتی از این خواننده وجود دارد که ظاهراً افراد تیم او می خواهند آن را حذف کنند. مشخص نیست که این فیلم از تلفن او بوده است یا خیر.

جورج همچنین ادعا کرد که بریتنی می تواند “قرار بگذارد ، با او دوست شود” “بسیار بسیار سخت تحت کنترل است.”

او گفت: “من فکر می کنم نگرانی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه شخص ثالث می تواند چیزی را وارد ترکیب کند که برای ساختار کلی که به زندگی آنها نظم می بخشد مضر باشد ، و من فکر می کنم هنرستان در ابتدا خوب عمل کرد.” ، “او بیشتر به عنوان یک شیء رفتار می شد تا یک شخص.”

جیمی در 7 سپتامبر 2021 تقاضا کرد که هنرستان دخترش را برای همیشه به پایان برساند و حکم داد که دادگاه می تواند “بدون دستور ارزیابی روانشناختی” آن را لغو کند – همانطور که بریتنی در شهادت خود خواسته بود.

او همچنین موافقت کرد که برای اولین بار در 13 سال طولانی از سمت مرمتگری خود کناره گیری کند.

جلسه بعدی این پرونده 29 سپتامبر تعیین شده است.

“TOXIC: نبرد بریتنی اسپیرز برای آزادی” یکشنبه ساعت 8 شب به وقت ET پخش می شود.