گزارش: توشیهیرو ناگوشی مخترع یاکوزا می تواند به زودی به NetEase تغییر کند


گزارش شده است که NetEase در مراحل پایانی استخدام است یاکوزا خالق توشیهیرو ناگوشی دور از سگا ، طبق گزارشی در بلومبرگ نیوز

نگرش برجسته هم برای NetEase ، که به دنبال ایجاد حضور مالی بیشتر در خارج از چین است ، و هم تأیید میزان ناگوشی و Die بسیار مفید خواهد بود. یاکوزا حق رای دادن در سالهای اخیر مشخصات سگا را تیز کرده است.

در ژانویه ناگوشی از سمت مدیر خلاقیت در Sega Sammy کناره گیری کرد و به سمت مدیر خلاقیت تغییر کرد. یاکوزا سلسله. او از زمان شروع پخش آن در سال 2005 یکی از شخصیت های اصلی این سریال بوده است.

در سالهای اخیر یاکوزا محبوبیت سریال در خارج از ژاپن ، با اسپین آف سریال ، بسیار زیاد شده است داوری به تازگی بیش از 1 میلیون واحد فروخته شد اگرچه ممکن است مارک تجاری نشان دهد که این سری یک بازی جنایی باز در جهان باز است سرقت بزرگ خودرو، به خاطر شخصیت های به یاد ماندنی ، مینی بازی های عجیب و غریب و داستان هایی که فراتر از دنیای گانگسترهای ژاپنی است ، طرفداران زیادی را به دست آورد.

گزارش بلومبرگ ، استخدام ناگوشی از طریق NetEase را به عنوان بخشی از اقدام گروه های چینی بازی های ویدئویی برای گسترش نفوذ مالی خود در خارج از سرزمین مادری خود مطرح می کند ، همانطور که اخیراً چنین بوده است. وضع قوانین بیشتر و بیشتر برای صنعت بازی های ویدیویی.

گزارشگران تاکاشی موچیزوکی و ژپینگ هوانگ همچنین می نویسند که استودیوها و توسعه دهندگان ژاپنی با توجه به تأثیر بودجه همه گیری کووید -19 ، سرمایه گذاری بیشتری برای سرمایه گذاری چینی دارند. سگا سامی ، محل کار فعلی ناگوشی ، اخیراً بازسازی شده است با کاهش دستمزد و بازنشستگی داوطلبانه کارکنان برای انطباق با تأثیر مالی همه گیری.