4 ترکیب مدیریت استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی


یک فنجان قهوه صبح چیزی برای ما دارد. صادقانه بگویم ، ما به رختخواب می رویم و هر جرعه بهشتی را در خواب می بینیم! حتی می توانید بگویید که مسئول شروع به کار صبح ما است – به هر حال ، قهوه چیزی است که ما را برمی انگیزد تا از رختخواب بیرون بیاییم. نمایشی؟ شاید. اما درست! بدیهی است که ما عشق زیادی را در جام خود قرار داده ایم. با این وجود ، ما سالم ترین قهوه را مورد بررسی قرار داده ایم تا از مزایای دم کرده روزانه خود ، از جمله بهترین ترکیبات ضد استرس برای مخلوط کردن استفاده کنیم.

در حالی که برخی از کافئین در صبح توصیه می کنند ، یک فنجان قهوه صبح همیشه بد نیست (بیشتر در این مورد در زیر). با معاوضه و افزودنی های مناسب (ما به شما نگاه می کنیم ، غذاهای کاهش دهنده استرس) آن فنجان جو واقعاً می تواند بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده ضد استرس که مطمئنا دم کرده صبحانه شما را تقویت می کند.

اما اول: چقدر قهوه بیش از حد قهوه است؟

اما منتظر باشید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما باعث مشکلات سلامتی شده است؟ خوب ، مانند اکثر چیزها ، هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد. در حالی که برخی از ما لرزش های ناشی از کافئین را تجربه می کنیم ، برخی دیگر انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! مهم است که در نظر بگیرید که در فنجان شما چه می گذرد و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر فکر می کنید قهوه به برنامه روزانه صبحانه شما اضافه می شود و عوارض عصبی آن را تجربه نمی کنید ، خوردن یک فنجان دلیلی برای عرق کردن نیست.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه در واقع دارای مزایای چشمگیری است به دلیل محتوای بالای آنتی اکسیدان هابه ترفند این است که میزان مصرف کافئین خود را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. هر کس واکنش متفاوتی به کافئین نشان می دهد. بنابراین ، اگر قهوه فقط با شما صحبت نمی کند ، می توانید از مواد استرس زا که در زیر ذکر شده است در مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی در اسموتی ها استفاده کنید.

همچنین به لیست ما نگاهی بیندازید جایگزین های کافئین تقویت کننده انرژی برای الهام بخش بیشتر بدون کافئین و انرژی بخش

4 ترکیب مدیریت استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی

# 1 زردچوبه

در حالی که این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرده است که کورکومین (ماده فعال زردچوبه) همچنین می تواند اضطراب های گاه و بی گاه را تسکین دهد. در حقیقت ، یک مطالعه کاهش سطح اضطراب را در شرکت کنندگانی که کورکومین مصرف کرده بودند نشان داد!

بالا: فراهمی زیستی زردچوبه به تنهایی زیاد نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک فوق العاده ای می کند (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین اگر می توانید a مقدار کمی برای افزودن یک قهوه به قهوه صبحگاهی خود ، کمی فلفل سیاه را به همراه کمی زردچوبه اضافه کنید. به خاطر داشته باشید ، برای به دست آوردن مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! به سختی طعم آن را خواهید چشید.

پودر کاکائو شماره 2

بله ، ما واقعاً یکی را به شما می دهیم دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، تکه های کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تیره تیره (نه انواع شیرین شده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو انجام شده است و برخی از آنها پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و حمایت کننده شناختی هستند. برای بهبود قهوه صبحانه ، این یکی از آن ترکیبات ضد استرس است که قطعاً می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با مقداری پودر کاکائو بدون شیرین به قهوه موکا تبدیل کنید – فقط از قاشق قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و آن را مخلوط کنید (خوشمزه!).

شماره 3 Ashwagandha

در چند سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد سازگار کننده ها ، به ویژه ashwagandha ، شنیده ایم.

سازگار کننده ها گیاهانی هستند که اعتقاد بر این است که به بدن در مقابله با استرس کمک می کنند ، و هر سازگار با آن متفاوت عمل می کند. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به صورت پودر شده برای افزودن به اسموتی ها و حتی فنجان قهوه صبحانه خود پیدا کنید!

ما این ماده کاهش دهنده استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این آداپتوژن می تواند برای آنها بسیار مفید باشد به کاهش احساس استرس و اضطراب کمک می کندبه

این یک راه عالی برای متعادل سازی قهوه صبح شما است و اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای سازگار خود استفاده کنید.

دارچین شماره 4

من فکر می کنم همه ما موافقیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده است. منظورم عطرهای شیرین و گرم کننده ادویه دارچین است که با طعم خاکی قهوه مخلوط شده است … جادوی ناب!

و این ادویه نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهد ، بلکه مزایای قهوه برای سلامتی را نیز افزایش می دهد. دارچین یک ماده تسکین دهنده استرس است که نشان داده شده است که حاوی آن است خواص ضد التهابی و می تواند به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید یا یک قهوه دارچینی گرم کننده با قهوه یا اسپرسو و شیر غیر لبنی انتخابی خود درست کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم

این دستور FitOn PRO این نوشیدنی فوق العاده با طعم کدو تنبل است. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییز مورد علاقه جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این لیوان خوشمزه را حتی برتر جلوه دهید؟ برخی از مواد کاهش دهنده استرس ما را که در بالا ذکر شد بریزید تا با هر جرعه شما را خنک ، آرام و جمع آوری کند.

قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر شکوفه نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری ادویه پای کدو + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت ها:

به سادگی قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را در یک کاسه بزرگ مخلوط کن بریزید و با همزن دستی یا جارو دستی هم بزنید تا کف کند – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

برای بستنی: اگر در حال تهیه تکه های یخ هستید ، بستنی را در یک لیوان سرو با شیر قرار دهید و قهوه زده شده را روی شیر بریزید و ادویه پای کدو تنبل اضافه کنید.

برای گرم: شیر جو دوسر را در قابلمه ای روی حرارت کم / متوسط ​​قرار دهید و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. در فنجان قهوه مورد علاقه خود بریزید و قهوه کدو تنبل را اضافه کنید. با ادویه پای کدو اضافی بپاشید.

توجه داشته باشید: اگر دوست دارید قبل از خوردن قهوه کدو تنبل را با شیر مخلوط کنید و برای تقویت بیشتر ، هر یک از مواد فوق را برطرف کنید.

سایر ترفندها برای سالم ماندن قهوه صبحگاهی شما

آن را لبنیات رایگان کنید

با استفاده از یکی از این گزینه های شیر خوشمزه بدون لبنیات ، خامه سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون لبنیات کنید.

 • شیر نارگیل بدون چربی کامل (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

اکثر ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری نسبت به استفاده از قند معمولی قدیمی وجود دارد. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (خوشمزه در قهوه ، به ویژه در نوشیدنی های با طعم پاییزی!)
 • عسل (شیر جو دوسر عسلی را امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر شکوفه نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده میوه راهب برای یک گزینه کم کربوهیدرات

پروتئین را افزایش دهید

با افزودن یک پیمانه پودر پروتئین ، نوشیدنی صبحگاهی خود را با پروتئین بالا تقویت کنید! در حالی که TikTok از دستور العمل های خوشمزه proffee (پروتئین + قهوه) به ما الهام می گیرد ، ما مدتی است از این هک استفاده می کنیم.

 • یک وعده کلاژن برای افزایش پروتئین بی مزه اضافه کنید. در حالی که به سادگی هم می زنید ، حل می شود ، اما مخلوط کردن آن باعث می شود قهوه شما ارتقاء کف پذیری خوبی داشته باشد! قبل از مخلوط کردن ، مقداری شیر جو دوسر یا نارگیل به آن اضافه کنید.
 • از استفاده از شیرین کننده ها به جای پودر پروتئین گیاهی خودداری کنید. 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 قاشق اندازه گیری ما مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر بدون لبنیات به دلخواه شما. کمی از مواد فوق را برای تسکین استرس اضافه کنید و نوزاد را با یک نوشیدنی ضد استرس و دارای پروتئین بالا مخلوط کنید.

دم کردن صبح امروز را بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود کنید

قهوه همه چیز بد نیست و برای برخی از ما یک فنجان در روز می تواند چیز خوبی باشد. اما به جای پر کردن آن لیوان صبحگاهی با تن قند و خامه ، سعی کنید آن را با این چهار ماده تسکین دهنده استرس به بخش بسیار سالم تری از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید.

بهتر است قهوه صبحگاهی خود را هنگام گوش دادن به پادکست انگیزشی ، خواندن کتاب توسعه شخصی ، یا فقط در ایوان خود بنشینید و یک نفس عمیق بکشید قبل از اینکه کارهای روزمره شما به پایان برسد.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که از آن لذت می بریم از زندگی روزمره خود حذف کنیم (به عنوان مثال قهوه). اما ما می توانیم راههای سالم تری برای ترکیب آنها در مراسم روزمره خود بیابیم.