7 نکته برای سهولت در بستری شدن کودکان در کودکان


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

برای کودکان رفتن به بیمارستان می تواند زمان ترسناکی باشد. خیلی چیزها در حال رخ دادن است و ممکن است متوجه نشوید چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

بیمارستان کودکان پالم بیچ در مراقبت از کودکان و لذت بردن از اقامت کودک تا حد امکان کار بسیار خوبی را انجام می دهد. 7 نکته زیر به شما کمک می کند تا فرزندان خود را برای بستری شدن در آینده آماده کنید.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد آنچه در طول قرار ملاقات انجام می شود ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما در طول اقامت خود می بیند یا انجام می دهد صحبت کنید.

به این ترتیب می توانید جزئیات بسیار خوبی را که فرزند شما قرار است تجربه کند توضیح دهید.

بستری شدن در بیمارستان

از قبل آماده کنید

به فرزند خود بگویید که به پزشک مراجعه می کند و باید مطمئن شود که همه چیز در بدن او خوب است.

به آنها بگویید که آزمایشات زیادی مورد نیاز است و گاهی اوقات افراد مجبورند انگشتان ، انگشتان پا ، بازوها یا پاها را با چاقو یا چاقو بزنند تا پزشک (یا پرستار) موارد خاصی را بررسی کند. توضیح دهید که چگونه سوزن ها برای تسکین اضطرابی که ممکن است احساس کنند کار می کنند.

هرگونه سوء تفاهم را در مورد آنچه در طول دیدار اتفاق می افتد برطرف کنید. توضیح دهید که آنها برای معاینه می روند ، تزریق نمی شود یا لوزه هایشان بدون بیهوشی برداشته می شود!

پارچه یا پتو مورد علاقه خود را همراه داشته باشید

به کودک خود پیشنهاد دهید که چیزی مانند اسباب بازی یا پتوی مورد علاقه خود بیاورد و به او اطلاع دهید که می تواند آنها را به خانه ببرد.

لباس خواب بسته بندی کنید

لباس خواب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

اجازه دهید کودکتان لباس خواب مورد علاقه خود را بپوشد و یک چمدان از لباس های مناسب برای لباس بیمارستان شما کنار هم قرار دهد. عکس ها را از قبل به آنها نشان دهید تا بدانند چه لباسی را باید بسته بندی کنند. از آنها بخواهید یک یا دو اسباب بازی کوچک بیاورند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ

بهترین بیمارستان ممکن را انتخاب کنید

بیمارستان کودکان پالم بیچ یک بیمارستان متمرکز بر مراقبت های جایزه برای کودکان است ، اما منابع را برای کل خانواده فراهم می کند.

متخصصان اطفال آنها بازی درمانی و حواس پرتی را برای کمک به کاهش استرس ، اضطراب و درد برای بیماران اطفال در طول اقامت خود ارائه می دهند.

https://www.palmbeachchildrenshospital.com/home

علاوه بر این خدمات ، تیم پشتیبانی انکولوژی کودکان ، متشکل از متخصصان در درمان سرطان کودکان و متخصصان بهداشت روانی که به تکنیک های درمان جامع اختصاص یافته اند ، ارائه می دهد.

Palm Beach Children’s یک مرکز مدرن و پیشرفته است که یکی از بهترین ها در فلوریدا است. این خدمات مراقبت از اطفال را ارائه می دهد و در درمان کودکان مبتلا به سرطان تخصص دارد ، از جمله دسترسی به درمان های تجربی برخی از بهترین پزشکان آمریکا!

چه چیزی باید همراه داشته باشید؟

لباسهای آمدن به خانه را آماده کنید

لباس های اضافی برای او در خانه تهیه کنید که مناسب شرایط آب و هوایی شما باشد (مانند کلاه ، دستکش ، چکمه) یا کاری که بعد از مراجعه به بیمارستان انجام خواهید داد. مطمئن شوید که جوراب و لباس زیر خود را عوض کرده اند!

بهداشت دهان

لوازم بهداشت دهان و دندان به همراه داشته باشید تا بتوانند قبل از رفتن شما دندان های خود را مسواک بزنند.

میان وعده های خوب بسته بندی کنید

یک کیسه کوچک از میان وعده های سالم (میله گرانولی ، موزلی یا میوه) برای حرکت به خانه بسته تا در هنگام خروج گرسنه یا کم آب نشوند.

برچسب های مهد کودک

به همه چیز برچسب بزنید

حتماً در صورت جدا شدن همه فرزندان از وی در هنگام ملاقات ، نام و شماره تلفن او را برچسب گذاری کنید.

دارو بیار

در صورت لزوم داروی فرزند خود را همراه داشته باشید تا کارکنان بیمارستان مطمئن شوند هیچ چیز بین بیماران اشتباه گرفته نشده و از واکنش آلرژیک یا سایر عوارض سلامتی جلوگیری می کند.

هنگام آماده شدن برای ویزیت اولین کاری که باید انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد آنچه در طول قرار ملاقات انجام می شود ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما در طول اقامت خود مشاهده می کند یا انجام می دهد ، مشورت کنید.

سنت ماری

این نکات مخصوصاً برای کودکانی که عصبی ، مضطرب یا نگران حضور در بیمارستان هستند مفید است. اگر این مورد در مورد فرزند شما صادق است ، دریابید که بیشتر از چه چیزی می ترسد تا بتوانید او را از قبل آماده کنید تا از اضطراب او بکاهد.

با این نکات ، فرزند شما باید آماده باشد! این یک دیدار هیجان انگیز برای دیدن پزشکانی است که از شما مراقبت می کنند. آنها به احتمال زیاد با دوستان جدیدی ملاقات می کنند و از حل پازل روی تخته سفید یا بازی با شخصیت های مورد علاقه خود لذت می برند.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!