7 پوشیدنی ترین روند مد پاییز 2021


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد و روندهای مد پاییزی پوشیدنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

تمرکز بر روی مدلهای پوشیدنی مانند شلوار جین معمولی ، خز مصنوعی و مانتوهای پشمی که به شما کمک می کند در عین حال شیک به نظر برسید گرم بمانید.

بیایید نگاهی به 5 روند مد پوشیدنی پاییزی بیندازیم که باعث می شود در تمام طول سال احساس شیک بودن داشته باشید!

شلوار جین گاه به گاه

روند مد 2021

در اینجا گرایش های مد پاییزی پوشیدنی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود گنجانید.

 • جین آرام
 • خز مصنوعی / چرم / پوست بره
 • روندهای دهه 70
 • کاپشن های PUFFER با لحاف
 • لباس بافتنی از سر تا پا
 • احیای دهه 1990
 • به سبک بریگرتون

روند پف کرده

روند نزولی هنگام گرم شدن پاییز 2021. کت های کت و شلوار زیادی روی راهپیما بود. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت روپوش دارم اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را در بیرون نپوشیده ام زیرا در زمستان من بسیار گرم است.

با این حال ، من امسال آن را برای سفر آماده می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من باید کیف های پف دار را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا هستند. من یک کیف دستی بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار پف کرده است و همیشه به سمت کیف های پفی Bottega Veneta کشیده ام.

من در واقع یک کیف پول Bottega تهیه کردم زیرا آمادگی ندارم پول زیادی برای کیف پول Bottega خرج کنم. اگر صادق باشم ، منتظر Chanel 19 هستم. من خواب چرم پف کرده و بند ضخیم Chanel 19 را می بینم.

من معمولا طرفدار سرمایه گذاری در کیف پول هستم ، اما اخیراً از زمانی که قرنطینه شده بودیم ، تمایلی به خرج کردن پول نداشتم. من به دنبال چیزهایی بودم که بتوانم به راحتی آنها را پاک کنم و به درستی تمیز کنم بدون اینکه نگران آسیب رساندن به چرم زیبا روی کیف طراحی باشم.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. شما می توانید با برداشتن قطعه ای از بسیاری از اقلام در حال حاضر که بسیار زیبا هستند ، کمد لباس دهه 70 را به کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه 1970 همه چیز در مورد ته زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ، گرفتگی و قطعات مرکزی بود.

من شخصاً طرفدار همه چیز هستم ، اما همه گرایش ها را در یک ظاهر نمی پوشم.

من از قهوه ای های شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه را برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپهای پوچی هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های تخت که همه دوست دارند واقعاً روندی دهه 70 هستند که دوباره تفسیر شده است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگ های قهوه ای به همراه چاپهای به سبک پوچی بازگشتند.

خز مصنوعی ، پوست بره و چرم

گرایش دیگری که بخشی از احیای دهه 70 است ، ترکیب مجدد خز مصنوعی ، قیچی و چرم است. ایزابل مارانت برای پاییز 2021 چرم و پوست بره ای به رنگ زنجبیل را در راهپیمایی نشان داد.

چرم رنگی انواع مختلفی دارد. آلبرتا فرتی در پاییز سال 2021 جیر برنزه و چرم سبز را در راهپیمایی نشان داد.

پوست بره و خز مصنوعی به طرق بسیار متفاوتی ظاهر می شوند ، از جمله در دمپایی. من از پوشیدن کفش هایی که شبیه دمپایی در سطح شهر هستند ، کاملاً خسته شده ام.

پرونزا شولر طناب هایی از سر تا پا با دمپایی به عنوان کفش نشان داد. دوستش دارم!

سر تا پا را ببافید

بعد از این مدت طولانی در خانه حبس شدن ، فکر می کنم همه ما به آرامش عادت کرده ایم. در این فصل ، راحتی در ظاهر بافتنی از سر تا پا ظاهر می شود.

می توانید یک ست شلوار بافتنی یا ست دامن از سر تا پا بپوشید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز 2021 نشان داد.

برای فصل پاییز و پاییز ، رنگهای روشن تر از نظر استایل عالی هستند ، اما با سردتر شدن فصل ها ، من فکر می کنم بافتنی های قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری از سر تا نوک پا معمولی می شوند.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین راحت

تیک توک کمی دیوانه است که با شلوار جین لاغر لگد می زند. فکر می کنم بعد از اینکه با لباس های راحت در خانه بودم ، هیچ کس نمی خواست شلوار جین نازک بپوشد.

حالا می توانید شلوارهای شیک و راحت مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار جلیقه و شلوار پهن بپوشید.

احیای اواخر دهه 90

دهه 90 برمی گردد و خیلی خوب است! من از طرفداران بزرگ ظاهر دهه 90 هستم ، حتی اگر از قرار دادن آن در کمد خود خسته شده باشم.

دوران Clueless و Friends در دهه 90 همه چیز در مورد تاپ کراپ ، دامن های چهارخانه ، Doc Martens ضخیم و پیراهن های سفید زیر لباس بود.

لایه بندی بالای لباس زیر پاییز یک روند بزرگ برای پاییز 2021 است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند در راهپیمایی پاییز 2021 او را دیوانه کند.

من مدام چکمه های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کنم اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً نام من را صدا می زنند ، اما ما در فلوریدا فقط آنقدر چکمه نمی پوشیم که بتواند آن را تأیید کند. من به دخترم یک جفت چکمه پهن دادم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از احیای دهه 90 است و من قطعاً این روند شاد را به کمد لباس پاییزی ام اضافه می کنم.

شلوارهای کاپ تاپ و کمر بلند ، روندی عظیم در دهه 90 است که دوباره در حال بازگشت است. من عاشق کراپ تاپ برای افراد کوتاه قد هستم زیرا آنها واقعاً تناسب ما را نشان می دهند و تمام پارچه های اضافی را برش می دهند!

تجارت در بالا و مهمانی در پایین

مد روز کاری زوم با تمرکز بر جلیقه های ژاکت ، جلیقه های اداری و جلیقه های اداری مورد توجه است. از مشاغل خود در بالا و شلوارهای ورزشی در پایین استفاده کنید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه را برای سبک دوران Regency آماده کرده است. بلوز و لباس های آستین پف دار بگیرید. شنل های روی باند پرواز نیز عظیم بود.

لوازم جانبی و جواهرات مروارید زنانه راهی عالی برای افزودن ظرافت بریگرتون به زندگی روزمره است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگ های پاییز 2021

در اینجا برخی از روندهای جالب رنگ پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • قهوه ای شکلاتی
 • تن قرمز
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • فایل
 • سرخ شدن
 • ارتش سبز
 • در درجه اول قرمز
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری اهمیت دارد!